Po dziewięciu miesiącach koncertowej nieobecności zespół Cisza Jak Ta ponownie przybywa do Rzeszowa. Tradycyjnie zespół wystąpił w Wojewódzkim Domu Kultury ale tym razem w dużej, widowiskowej sali. Rzeszowska publiczność i tą sale bez trudu wypełniła.

Zespół Cisza Jak Ta na rzeszowski koncert przyjechała ze swoim nowym „muzycznym dzieckiem” czyli płytą „Projekt: Ze Starej Szuflady. Szuflada druga”. Z tej płyty mogliśmy na żywo usłyszeć piosenki: „Ballada o wilku”, „Godzina między”, „List” i moją ulubioną z tego zestawu nowości czyli „Wiatr gnie sieroce smerki”. Ta piosenka ma piękny tekst zatopiony w zjawiskową bardzo dobrą melodię, która jeszcze długo po zakończeniu całego występu grała mi w sercu.

Poza nowościami oczywiście pojawiła się stara dobra klasyka, wśród której najpiękniej brzmiały: „Pożegnalny wieczór”, „Szemkel – Siódmy Anioł”, „W naszym niebie” i zagrana jako ostatni bis: „Bo tak cię kocham”. Publiczność najbardziej ożywiła się i rozśpiewała w zdecydowanie mocnych, głośnych wręcz rockowych kawałkach czyli: świetne „Nasze „Last minute” oraz folkowe „Dziewczyna z portretu”.

Po równo dwóch godzinach koncert dobiegł końca. Po koncercie miałem okazję chwilę porozmawiać z Michałem Łangowskim, efekty tej rozmowy w poniższym linku:

https://chomikuj.pl/bazaludzizmgly/Wywiad+z+Micha*c5*82em+*c5*81angowskim+02.02.2019

Zespół podczas koncertu wykonał następujące piosenki:

1. Kołysanka dla Joanny
2. Wieczory
3. Pożegnalny wieczór
4. Mów do mnie jeszcze
5. Nasze „Last minute”
6. Usypianka
7. Szemkel – Siódmy Anioł
8. Boję się w nocy szeptu ścian
9. Wiatr gnie sieroce smreki
10. Splątanie
11. Ballada o wilku
12. Godzina między
13. Dom, który moją puentą
14. List
15. A jednak ciągle ją pamiętasz
16. Poznałam Cię za późno
17. W naszym niebie
18. Dziewczyna z portretu

BIS 1:
19. Piosenka anielska

BIS 2:
20. Bo tak cię kocham