ROK 2001

Nowy Rok w kalendarzu i zmiany, zmiany, zmiany w Bazie!!!
Zmienił się realizator. Dotychczasowy realizator Robert pożegnał się z Bazą (chociaż nie z Radiem Centrum) a Jego miejsce zajął „ranny ptaszek” i „dobry duch” – Irek Jarecki. Stosik płyt Darkowi też rósł. To już nie było 10 płyt CD jak na samym początku ale już ponad 50. Z tym, że w dalszym ciągu SDM było w Bazie najważniejsze. Szóstka bazowych liści bukowych zajmowała już całą ostatnią godzinę programu. Darek przed mikrofonem i Irek za konsoletą robili takie show, że chyba sam Marek Niedźwiecki nie powstydził by się tego. No ale bazowa obsada była wychowana na Trójce i audycjach Pana Marka więc inaczej być nie mogło. W programach dominowała poezja i muzyka. Pomału Baza się rozkręcała i nabierała tempa. Pomysłów w głowie Darka było całe mnóstwo ! Z zestawienia rocznego najlepszą piosenką Bazowych Liści Bukowych okazało się „Malinowe lato” Starego Dobrego Małżeństwa.

Z ciekawostek… czy Bazowi słuchacze pamiętają audycje nadawaną w Radiu Centrum w środy wieczorem ?? Obsługiwał tą audycje ten sam skład osobowy co Bazę czyli Darek przy mikrofonie i Irek za konsoletą. Program nazywał się : „Różowa latarenka”. Dowcipnie nazywana była (po za anteną rzecz jasna) „Różowa latrynka” ;). Było to całkowite przeciwieństwo Bazy. Muzyka zagraniczna, prowadzenie Darka wybitnie komercyjne ale pełne radiowej gracji z dawką dobrego humoru ! 🙂 Jednak latarenka świeciła tylko kilka miesięcy. Po czym…. zgasła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: