ROK 2011

I minął rok 2011. „Rok pomarańczowy” można tak napisać bo w nim ukazały się dwie ważne pomarańczowe płyty. „Maszeruj z chamem” Starego Dobrego Małżeństwa oraz album „Nasze światy” triumfator naszego bazowego plebiscytu 2011. Rok pomarańczowy bo także w tym roku zobaczyłem po raz pierwszy w życiu Bieszczady w kolorze pomarańczowym i w kolorach mocno już jesiennych (zdjęcia pod notką). A sama Baza jest i działa. Mam nadzieje, że po 11 latach istnienia na antenie Radia Centrum osiągnęliśmy jakiś poprawny poziom po niżej którego nie schodzimy. W dalszym ciągu ukazują się nowe wspaniałe płyty, nowa zjawiskowa muzyka i nowe wyjątkowe przeżycia dzięki, którym słuchacze audycji oraz sam prowadzący mieli dużo frajdy. W październiku natomiast Człowiek z Mgły wraz ze swoją uroczą Panią Przewodnik przeżyli jedne z najpiękniejszych chwil swojego dotychczasowego podkarpacko-pomorskiego „jestetstwa”. Stosowne fotki do oglądnięcia na radiowej galerii: http://www.radiocentrum.pl/galerie/art16.html oraz na bazowym blogu, o którym za chwile. Są też plany aby w kolejnych latach Baza Ludzi z Mgły częściej gościła w Bieszczadach i okolicach więc zapewniam, że pomysłów na dalsze programy na pewno nie zabraknie. W 2011 Baza Ludzi z Mgły „dorobiła” się też własnego bloga ! Dba o niego, kieruje nim i zarządza Dominika Chrapkowska (na potrzeby tego bloga nazwaną Panią Przewodnik), której za ten wielki trud bardzo dziękuje. Naszą stronę internetową odwiedza sporo osób, a w czasie niedawnego plebiscytu na Najlepszą Bazową Poetycką płytę 2011 roku głosowało prawie 2,5 tysiąca osób ! Dusza się raduje, a serce się z piersi wyrywa kiedy widać, że blog tak żyje ! Będziemy o niego dbać i starać się by był ładnym wizualnym dopełnieniem radiowych audycji !  Proszę wpadać tu kiedy będzie na to ochota,  oprócz bieżących informacji, archiwalnych audycji do odsłuchania, zdjęć, relacji z ważnych koncertów także galerie zdjęć… „z krańców świata” podkarpackiego i pomorskiego. Czyli „naszych światów” świata Człowieka z Mgły i świata Pani Przewodnik. Dwa odległe światy, do których zapraszamy wszystkich słuchaczy bazowych audycji oraz wielbicieli poezji.
Baza istnieje i jak na razie ma się dobrze. Mam nadzieje, że zdrowie i chęci będą dopisywać przynajmniej przez kolejnych 11 lat.
Pozdrawiam !
Irek Jarecki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: