ROK 2016

… i minął kolejny rok, w którym Baza Ludzi z Mgły pięknie rozbrzmiewała. Tematów ani płyt na pewno nam nie brakowało. Bo chociaż rok nie obfitował w wielu wybitnych fonograficznych debiutantów to jednak zdarzyło się kilkoro ciekawych (np. Paweł Ruszkowski i jego album: „Ars Poetica”). Z innych albumów, które warto zauważyć i posłuchać (jeśli ktoś tego jeszcze nie uczynił) to na pewno polecam:  „Brzegi” Iwony Loranc, „14 spojrzeń” zespołu Albo i Nie, „Projekt: Ze starej szuflady” Ciszy Jak Ta oraz oczywiście „Memorabilia” z piękną i zapadającą w pamięć piosenką „Ludzie” – Starego Dobrego Małżeństwa.  Mam nadzieje, że 2017 też będzie muzycznie zaskakujący i nie gorszy jak 2016.

Jeśli zaś chodzi o koncertowe wydarzenia 2016 w Rzeszowie to nie było ich szczególnie wiele. Ale i tu można wspominać  urocze występy grup Cisza Jak Ta oraz Starego Dobrego Małżeństwa czy (niespodziewanie) Andrzeja Poniedzielskiego.

Jak co roku także dziękuje za stałą obecność słuchaczy z Rzeszowa i z całej Polski. Głosy, maile ogromnie motywują mnie do tego by Baza dalej trwała i grała !

W 2016 audycja skończyła 17 lat teraz zaczyna biegnąć nam 18sty rok czyli w 2017 Baza Ludzi z Mgły osiągnie pełnoletność ;).  Mam nadzieje, że przed nami kolejne 52 tygodnie i 52 wydania audycji. Będziemy dalej nadawać na dobrej, wznoszącej się fali 89 FM w Rzeszowie i okolicach… oraz na cały świat przez internet.

Do usłyszenia w 2017 !
Irek Jarecki

PS.
A gdyby ktoś miał chęć poznać i pooglądać bazowe życie ujęte w fotografiach to polecam teraz i przez cały rok ten link: https://www.instagram.com/bazaludzizmgly/

Pozdrawiam ! Pan Baza.

%d blogerów lubi to: