ROK 2017

Gramy, działamy i istniejemy ! W 2017 roku zostało nadanych 53 programów, w których zagraliśmy ponad 2000 piosenek. Łączny czas poezji śpiewanej wyemitowanej na antenie Radia Centrum w 2017 roku to: 159 godzin (9540 minut) a z piątkowymi powtórkami można było z krainą łagodności spędzić nawet 318 godzin (19080 minut) !

2017 rok obrodził nam dużą ilością świetnych płyt. Wydawali je nasi bazowi ulubieńcy oraz artyści, którzy do tego grona dopiero teraz dołączyli. W sumie w 2017 roku przybyło nam 51 nowych albumów do grania i słuchania.

Jak co roku też bywaliśmy na wspaniałych koncertach w Rzeszowie i okolicach. Szczególnie ważne i piękne były występy: Roberta Kasprzyckiego, zespołów Dom o Zielonych Progach, 4 pory RoQ, Stare Dobre Małżeństwo oraz aż trzykrotnie w 2017 byliśmy na koncertach grupy Cisza Jak Ta – (dwa w Rzeszowie, jeden w Wetlinie). O wszystkich koncertach szczegółowo pisaliśmy na stronach bazowego bloga i z każdego koncertu wynieśliśmy piękne muzyczne wspomnienia !

Baza Ludzi z Mgły w dalszym ciągu nie posiada „fun page’a” na Facebook’u i posiadać raczej nie będzie ! 🙂 Pan Baza jest „uczulony” na tego typu wynalazki 😉 ale oczywiście za kontakt ze słuchaczami dziękujemy ! Dziękujemy za e-maile, telefony a nawet smsy ! Na wszystkie w miarę możliwości odpowiedź została udzielona.

2018 rok to 18 rok działania i grania programu. Co on przyniesie ? Czy będzie dobry dla muzyki, artystów, radia, Bazy i prowadzącego ? Przekonamy się w ciągu najbliższych 365 dni.

Z radioaktywnym pozdrowieniem !
Irek Jarecki
Baza Ludzi z Mgły
Radio Centrum

PS.
A gdyby ktoś miał chęć pooglądać bazowe życie radiowe i poza radiowe zatrzymane na fotografiach, to polecam teraz i przez cały rok ten link: https://www.instagram.com/bazaludzizmgly/

Pozdrawiam ! Człowiek z Mgły 🙂

%d blogerów lubi to: